Články

Uživatel

(+420) 602 200 728

Zákaznická linka PO-PÁ 8:00 do 15:00 hodin.

Oblíbené (0)

O nás

            Pod obchodní značkou Veba home textile nabízí společnost Papillons výrobky společnosti Veba a.s., které mají tradičně velmi vysokou kvalitativní i estetickou úroveň. Společnost PAPILLONS a.s. byla založena v roce 1999. Na počátku své činnosti se zabývala ekonomicko-organizační a poradenskou činností v oblasti obchodu, později se začala zabývat obchodní činností s textilními výrobky a převzala část textilní výroby od výrobního družstva VZOR Ždírec nad Doubravou.
            Po změně vlastníků v roce 2008 společnost ukončila výrobu ve své zastaralé provozovně v Přibyslavi a zahájila úzkou spolupráci s VEBA a.s.

 

            K výrazné změně došlo ve společnosti Papillons a.s. k 1.1.2011. K tomuto datu  vyčlenila Veba a.s. ze svých obchodních aktivit prodej bytového textilu a tuto oblast včetně odborného týmu pracovníků a zákaznické struktury převzala společnost Papillons. Veba a.s. zůstala hlavním dodavatelem společnosti Papillons a.s..

            V současné době je společnost Papillons pevným článkem skupiny českých firem INCOT s.r.o., VEBA a.s. a PAPILLONS a.s.
Společnost Papillons a.s. provozuje výrobní a obchodní činnost zaměřenou na hotelový textil na bázi „Prádlo PROFESSIONAL“ a luxusní bytový textil, především damaškové ložní povlečení a froté výrobky pro domácnost. Spolupracuje i s dalšími významnými textilními společnostmi, jejichž kvalitní výrobky doplňují a obohacují vlastní nabídku společnosti Papillons a.s..